נבלים זה אנחנו

פרק 019 - גם במקום הטוב יש נבלים

Episode Summary

לכבוד סיום העונה השלישית של "המקום הטוב" הזמנו את שירה מייקין מ"הארץ" לדבר על הסדרה. הפרק מחולק לפי עונות, כך שמי שטרם ראה עונות מתקדמות יוכל להאזין בהנאה רק למה שרלוונטי עבורו

Episode Notes

כשהתחלנו את הפודקאסט, לא שיערנו שנעסוק כל כך הרבה בטלויזיה ובטח לא בקומדיות. אבל הנה, כמה פרקים אחרי סייד שואו בוב אנחנו מוצאים את עצמנו שוב באותה טריטוריה. אלא שהפעם זה מכיוון אחר, שכן "המקום הטוב" היא לא דומה לשום דבר שקדם לה בטלויזיה. היא עוסקת במוסר באופן מעמיק אך מצחיק. יותר מכך, היא משנה כל פעם מחדש את ההבנה שלנו על התמונה המוסרית שלה.
כבר בפרק הראשון הגיבורה אלינור שלסטרופ (קריסטן בל) צריכה להחליט האם להתוודות שהיא לא האדם שחושבים שהיא. ומשם זה רק הולך ומתפתח. בני אדם ויצורים מיתיים מנסים ללמוד ולשנות את טבע האדם ולהבין איך עובדת מערכת הניקוד שקובעת מי הולך למקום הטוב ומי למקום הרע. הדבר כולל הרבה שאלות על טבע האדם, רצון חופשי ובחירה.

מאחר ובישראל רק שודרה העונה הראשונה, תוכלו להאזין רק לעונות בהם צפיתם.

האורחת שלנו שירה מייקין כותבת ועורכת ב"גלריה" ופרט לשיחה הכיפית על הסדרה גם חנכנו פינה חדשה: פוסט קרדיט. הפעם דיברנו על מאמר ששירה כתבה על משפיעני אינסטגרם כולל התייחסות לסרט "המקרה המופלא של פסטיבל פריי" של נטפליקס בו יש רק נבלים כך נראה.

הקדמה - 1:38

עונה 1 - 6:03

עונה 2 - 18:47

עונה 3 - 32:43

ג’מילה ג’מיל - 51:26

פוסט קרדיט - 54:52